KURUMSAL

CBM Cesim Boztepe Metal, 2016 yılında kurulan ve demir çelik sektöründe hızla gelişen bir firma olarak dikkat çekmektedir. Kurucusu Cesim Boztepe’nin sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübesi, firmamızı başarıya taşıyan en önemli etkenlerden biridir. Kurucumuzun manevi değerleri önceliğinde, müşteri memnuniyetine odaklı yaklaşımımız ile sektörde öne çıkmaktayız.

Güvenilir işbirlikleri ve uzun vadeli ilişkiler kurarak, sektörde fark yaratıyoruz.

CBM Cesim Boztepe Metal, 2016 yılında kurulan ve demir çelik sektöründe hızla gelişen bir firma olarak dikkat çekmektedir. Kurucusu Cesim Boztepe’nin sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübesi, firmamızı başarıya taşıyan en önemli etkenlerden biridir. Kurucumuzun manevi değerleri önceliğinde, müşteri memnuniyetine odaklı yaklaşımımız ile sektörde öne çıkmaktayız.

CBM Cesim Boztepe Metal olarak, müşterilerimize özel çözümler sunarak onların ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılamayı hedefliyoruz. Müşterilerimizle kurmuş olduğumuz güçlü iş ilişkileri ve tedarik ettiğimiz kaliteli ürünlerimizle sayesinde sektörde güvenilir bir marka olarak tanınmaktayız. Müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutarak, müşterilerimizin beklentilerini karşılama gayreti içerisindeyiz.

Doğru ürün ve hizmeti, doğru yerde, doğru zamanda, doğru fiyata odaklı stratejik ticari anlayışımızla, müşterilerimize yüksek kalitede demir çelik ürünleri sunmaktayız. Levha sac (ST37, ST44, ST52), rulo sac, kazan sacı, DKP, HRP, profil ve borular gibi çeşitli ürünlerimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Hem yerli üretimden gelen kaliteli ürünlerimizle hem de uluslararası tedarikçilerden ithal ettiğimiz ürünlerimizle stoklu olarak geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Bu sayede müşterilerimize çeşitlilik ve seçenekler sunarak, ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sağlamaktayız.

Firmamız, çelik sektöründe uzun yıllara dayanan deneyimi ve güçlü altyapısıyla müşterilerine kaliteli çelik ürünleri sunan öncü bir firma olarak hizmet vermektedir. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve ürünlerimizi incelemek için “Kurumsal Kimlik Rehberi” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.”

Kurumsal Tanıtım Videosu

shadow

Rekabetçi Tekliflerimiz & Teknik Uzman Ekibimiz ile sizlerleyiz..

Size özel çözümler sunmak ve ihtiyaçlarınızı en kısa sürede karşılamak için buradayız! Sipariş vermek veya detaylı bilgi almak için lütfen sipariş formumuzu doldurun ve uzman ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçsin.

shadow

Kurumsal Tanıtım Videosu 2

shadow

Uzman ekibimiz, teknik danışmanlık ve özel çözümler için sizinle birlikte çalışıyor.

Müşteri ilişkilerine verdiğimiz önem, işimizin temel taşlarından biridir. Her bir müşterimizle birebir ilgilenerek, onların beklentilerini anlamak ve en iyi hizmeti sunmak için çaba sarf ediyoruz. Uzman ekibimiz, teknik bilgi birikimi ve sektördeki deneyimiyle müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı ve etkili çözümler sunmaktadır. İşbirliği ve karşılıklı güvene dayanan müşteri ilişkileri, CBM Cesim Boztepe Metal’in temel değerlerinden biridir.

Müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunmanın yanı sıra, hızlı teslimat ve etkin iletişimle de fark yaratıyoruz. Siz değerli müşterilerimize her adımda en iyi hizmeti sunmayı taahhüt ediyoruz. Müşteri taleplerini titizlikle değerlendirerek, ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler geliştiriyor ve zamanında teslimat sağlıyoruz.

CBM Cesim Boztepe Metal olarak, müşteri memnuniyetini öncelikli benimseyen bir firma olarak sürekli kendimizi geliştirmeye ve yeniliklere açık olmaya özen gösteriyoruz. Müşterilerimizin geri bildirimlerini dikkate alarak süreçlerimizi iyileştiriyor ve hizmet kalitemizi arttırıyoruz.

Kaliteli Ürünlerle Güvenli Sipariş & Hızlı ve Etkili Tedarik Süreci

Müşterilerimizin taleplerine hızlı ve etkin çözümler sunmak için stoklarımızı sürekli güncelliyoruz! En yeni ve geniş ürün yelpazemiz için güncel stok listemizi incelemek için lütfen web sitemizi ziyaret edin ve ihtiyaçlarınıza uygun çelik ürünlerini keşfedin.

shadow

Rekabetçi fiyatlarla, müşterilere ihtiyaçlarına uygun ürünler sunmayı hedefliyoruz.

Müşteri ilişkilerimizde şeffaflık, dürüstlük ve uzun vadeli işbirliklerini ön planda tutuyoruz. Müşterilerimizle güçlü ve sürdürülebilir ilişkiler kurmak için samimiyetle çalışıyoruz. Onların ihtiyaçlarını anlamak, beklentilerini aşmak ve her aşamada destek sağlamak için çaba gösteriyoruz. Ayrıca, profesyonel ve deneyimli ekibimizle teknik danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Müşterilerimize doğru ürün seçimlerinde yardımcı olmak, projelerinin başarısını desteklemek ve en iyi sonuçları elde etmelerini sağlamak amacıyla uzman bilgi birikimimizi paylaşıyoruz.

CBM Cesim Boztepe Metal olarak, demir çelik sektöründe lider bir marka olmayı hedefliyoruz. Kalite standartlarına uygun ürünlerimizle, müşterilerimize rekabet avantajı sağlıyoruz. Satış sonrası hizmetlerimizle müşterilerimizin memnuniyetini sürdürülebilir kılmak için çaba sarf ediyoruz.
Kaliteli Ürün, Uygun Fiyat, Hızlı Teslimat..

Kurumsal Tanıtım Videosu 3

shadow

Adres Bilgileri

Merkez: Mimarsinan Mah. Bağdat Cad. No:99/2, Dilovası/KOCAELİ
Depo: Dilovası OSB. 2. Kısım D-2011 Sk. No:4, Dilovası/KOCAELİ

İletişim Bilgileri

Müşteri Hizmetleri: 0850 577 00 41
Whatsapp Sipariş: 0533 794 12 69